Zakończenie sezonu treningowego w Mosinie

W poniedziałek, 15 czerwca, w podmosińskim PARKU LINOWYM KORZONKOWO, zawodnicy z sekcji Mosina oraz część sekcji Poznań-Raszyn bawili się na pikniku zorganizowanym przez Zarząd Klubu DYNAMIC. Spotkanie rozpoczęło się apelem, podczas którego trener Marek wręczył wszystkim dyplomy za wytrwałość w całorocznym trenowaniu.
Dla tych, którzy osiągnęli dobre wyniki startując w zawodach, były okazjonalne medale, a dla najlepszych- puchary. Potem rozpoczęła się część rekreacyjna, czyli: gry i zabawy z piłką, skakanie w gumę, dla maluchów – plac zabaw, dla starszych – strzelnica, ale przede wszystkim – test ogólnej sprawności oraz odwagi i umiejętności radzenia sobie ze stresem, jaki dla większości ludzi budzi wysokość. Dla niektórych był to naprawdę trudny egzamin własnych możliwości. Ale jak na karateków przystało, nikt nie odpuszczał. Na tych, którzy zgłodnieli, czekały kiełbaski pieczone przy ognisku. Wszyscy bawili się świetnie aż do późnego wieczora. Nie wierzycie? Zajrzyjcie do galerii…

Póki co, zawodnikom z Mosiny oraz ich Rodzicom dziękujemy za liczne przybycie oraz wspaniałą zabawę w miłej atmosferze, a jednocześnie już szykujemy się do następnej imprezy piknikowej – tym razem z naszymi klubowymi sportowcami z sekcji DYNAMIC Swarzędz.