Zakończenie sezonu treningowego grupy Swarzędz

W poniedziałek byliśmy w Korzonkowie, a wczoraj, tj w środę, wraz z grupami treningowymi DYNAMIC Swarzędz udaliśmy się do parku Cascader w Kobylnicy. Najpierw oczywiście była część oficjalna, czyli medale i puchary dla najlepszych z najlepszych, a dla wszystkich – dyplomy za sumienne trenowanie. Nie obyło się też bez uścisku dłoni trenera Marka oraz znanego wszystkim doskonale „Oss”. Następnie, w grupach, najpierw przechodziliśmy szkolenie z zakresu bezpieczeństwa, a potem – wyczekiwane przez wszystkich – spacerowanie po linach, gdzie wśród gałęzi drzew, ledwie widoczni dla bacznych oczu rodziców i instruktorów, pokonywaliśmy kolejne przeszkody zawieszone na niekiedy znacznych wysokościach. Czasem, przez myśl przemykało „NIE DAM RADY”. Niektórym nawet wymknęło się to z ust … Ale w końcu wszyscy i tak dali radę 🙂

Po niełatwej momentami walce z własnymi lękami i słabościami, niektórzy musieli uzupełnić zapasy energetyczne, aby mieć siłę na następne gry i zabawy. Kiełbaski pieczone przy ognisku były doskonałym pomysłem 🙂 Potem bez problemu można było oddawać się kolejnym harcom.

Wszystkim zawodnikom oraz Rodzicom, którzy spędzili z nami to środowe popołudnie dziękujemy za obecność i wspólną zabawę. Tym, których zabrakło mówimy: żałujcie. A wszystkich bez wyjątku zapraszamy do obejrzenia zdjęć.