Mosina Cup 2014 – turniej karate o puchar burmistrza gminy Mosina

Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach MOSINA CUP 2014, które odbędą się 8 marca w Mosinie.
W załącznikach szczegółowe informacje wraz z regulaminem oraz formularz zgłoszeniowy.

ORGANIZATORZY:
MUKS DYNAMIC AKADEMIA KRATE
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie
Urząd Miasta i Gminy w Mosinie
Wielkopolski Związek Karate WKF

PATRONAT
Burmistrz Gminy Mosina Czytaj dalej Mosina Cup 2014 – turniej karate o puchar burmistrza gminy Mosina

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski karate WKF

W minioną niedzielę w Murowanej Goślinie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski karate WKF. Byliśmy tam i godnie reprezentowaliśmy klub Dynamic Akademia Karate. W sumie nasi zawodnicy i zawodniczki zdobyli aż 24 złote medale, 18 srebrnych i 41 brązowych i zajęliśmy 1 miejsce w klasyfikacji medalowej.

Więcej informacji i minigaleria fotografii na stronie Wielkopolskiego Związku Karate WKF.
Jeśli chcesz obejrzeć pełną galerię zapraszamy tutaj.

W tym linku Dynamic Akademia Karate Murowana Goslina (xls) lista naszych medalistów.

 

I Otwarty Puchar OKKF w Karate

W przedświąteczną niedzielę, w podpoznańskim Buku, odbył się I OTWARTY PUCHAR OKKF w KARATE. Były to jednocześnie ostatnie zawody w karate w roku 2013. Wśród blisko 150 zawodników byli również sportowcy z naszego klubu. Poniżej wyniki, jakie uzyskaliśmy oraz linki do zdjęć.

Biedrzycka Zuzanna – 1m. kata ind. dziewcząt 2004r pomarańczowe pasy i wyżej
2m. kumite ind. dziewcząt 2004 i 2005r
Broniszewska Natasza – 1m. kata ind. dziewcząt 2003r żółte pasy
Burdajewicz Mateusz – 3m. kata ind. 2005r białe pasy grupa B
Gwiazda Aleksandra – 1m. kihon 2006r grupa C
Hoffa Zuzanna – 3m. kata ind. dziewcząt 2004r pomarańczowe pasy i wyżej
Kasprzyk Jędrzej – 3m. kihon 2004r
Klemczak Dominik – 1m. kata ind. chłopców 2005r i młodsi żółte pasy
2m. kumite ind. chłopców 2004 i 2005r -30 kg
Klemczak Zuzanna – 3m. kata ind. dziewcząt 2004r żółte pasy
1m. kumite ind. dziewcząt 2004 i 2005r
Koperski Adam – 1m. kata ind. chłopców 2002r pomarańczowe pasy i wyżej
1m. kumite ind. chłopców 2002 i 2003r -35 kg
Kubiak Zofia – 3m. kata ind. dziewcząt 2004r żółte pasy
Leśniarek Jakub – 1m. kata ind. chłopców 2001 i 2002r żółte pasy
3m. kumite ind. chłopców 2002 i 2003r +40 kg
Pawlaczyk Tomasz – 1m. kata ind. chłopców 2005r i młodsi pomarańczowe pasy i wyżej
1m. kumite ind. chłopców 2004 i 2005r -30 kg
Pawłowicz Tomasz – 1m. kata ind. chłopców 2003r żółte pasy
Reszel Wiktoria – 3m. kihon 2007r i młodsi grupa A
Rybicki Jakub – 1m. kihon 2003r
Szwajca Julia – 1m. kihon 2006r grupa B
Tomczak Aleksander – 3m. kihon 2006r grupa A
Tomczak Jan – 1m. kihon 2005r grupa A
Woroch Nikola – 1m. kata ind. dziewcząt 2002r pomarańczowe pasy i wyżej
1m. kumite ind. dziewcząt 2002 i 2003r

Ogólnie, jako klub zdobyliśmy 16 złotych medali, 2 srebrne i 8 brązowych, w klasyfikacji klubów, zarówno wg punktacji medalowej, jak i wg punktacji (total: 60 punktów) dało nam I miejsce!!!

Galeria zdjęć 1
Galeria zdjęć 2

 

Swarzędzki turniej w karate

Podczas sobotniego turnieju w Swarzędzu o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz, zawodnicy naszego klubu odnotowali następujące wyniki:

 
Biedrzycka Zuzanna – 2m. kata dziewcząt 2002r i starsze pomarańczowe pasy
Danelski Antek – 3m. kata chłopców 2006r
Kiałka Maksiu – 3m. kata chłopców 2004r
Kozanecki Maksiu – 3m. kata chłopców 8-9 lat białe pasy
Łaczek Wiktor – 3m. kihon chłopców 8-9 lat białe pasy
Machowiak Michał – 2m. kumie mężczyzn 1998r
Machowiak Wojtek – 3m. fantom 2007r i młodsi białe pasy
Matuszewska Kinga – 1m. kumie dziewcząt 1998r -54kg
2m. kumie dziewcząt 1998r +54kg
Osuszkiewicz Mikołaj – 3m. kumie mężczyzn 1998r
Pawlaczyk Tomasz – 3m. kata chłopców 8-9 lat kolorowe pasy
3m. kumie chłopców 8-9 lat kolorowe pasy -30 kg
Rajczak Dominik – 4m. kumie mężczyzn 1998r
Wałęsa Oskar -1m. kumie mężczyzn 1998r
Woroch Nikola – 1m. kata dziewcząt 2002r i starsze pomarańczowe pasy
3m. kata dziewcząt 10-11 lat kolorowe pasy
2m. kumie dziewcząt 10-11 lat -40kg

Zalukaj do fotoreportażu.

Mikołajkowy Turniej Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Miasta Kostrzyn

08.12.2013- MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KARATE DZIECI I MŁODZIEŻY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KOSTRZYN

Podczas Mikołajkowego Turnieju Karate w Kostrzynie nasi zawodnicy odnotowali następujące wyniki sportowe:

Białkowska Nadia- 2m. kihon open 2006r
Gilowska Emilia- 2m. kata ind. 2006r i młodsi pierwszy krok
tor przeszkód dziewcząt 2006-2005r
Hoffa Zuzanna- 3m. kata ind. dziewcząt 2004r
3m. tor przeszkód dziewcząt 2004r
Klemczak Dominik- 3m. kata ind. 2005r pierwszy krok
1m. tor przeszkód chłopcy 2005r
Klemczak Zuzanna- 3m. kata ind. 2004r pierwszy krok
Koperski Adam- 1m. kata ind. chłopców 2002r
1m. tor przeszkód chłopcy 2002r
Kozanecki Maksymilian- 3m. kihon open 2005r
Koziński Michał- 1m. kihon open 2004r
1m. tor przeszkód chłopców 2004r
Leśniarek Jakub- 3m. kumie ind. chłopców 2000-2001r -38kg
2m. tor przeszkód chłopców 2001r
Machowiak Michał- 1m. kata ind. mężczyzn 1999-1998r
Matuszewska Kinga- 3m. kata ind. dziewcząt 1998-1999r
3m. kumie ind. dziewcząt 1999-1998 open
Michalak Maksymilian- 3m. kumie ind. mężczyzn 2000-2001r +38kg
3m. tor przeszkód mężczyzn 1998-2000r
Młynarska Wiktoria- 3m. tor przeszkód dziewcząt 2002/2003r
Osuszkiewicz Mikołaj- 3m. kumie ind. mężczyzn 1999-1998r +59 kg
Pawlaczyk Tomasz- 1m. kata ind. chłopców 2005r
3m. kumie ind. chłopców 2004-2005 -30kg
2m. tor przeszkód chłopcy 2005r
Prusinowski Oskar- 1m. kata ind. 2005r pierwszy krok
Rybicki Jakub- 1m. kihon open 2003r
3m. tor przeszkód chłopców 2003r
Skrobiszewski Kacper- 2m. kata ind. mężczyzn 1999-1998r
1m. kumie ind. mężczyzn 1999-1998r -59 kg
1m. tor przeszkód mężczyzn 1998-2000r
Sołtysiak Damian- 3m. kumie ind. mężczyzn 2000-2001r +38kg
Szwagrzyk Adrian- 3m. kumie ind. chłopców 1999-1998r -59 kg
Wałęsa Oskar- 1m. kumie ind. mężczyzn 1999-1998r +59 kg
Woroch Nikola– 1m. kata ind. dziewcząt 2002r
1m. kumie ind. dziewcząt 2002-2003r -40kg
1m. tor przeszkód dziewcząt 2002/2003r
oraz – TYTUŁ NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA TURNIEJU

Zajrzyj do galerii zdjęć.

Bushi-do Cup Bydgoszcz 2013

W Andrzejkową sobotę, zamiast na zabawy, zawodnicy naszego klubu wybrali się do Bydgoszczy na turniej Bushi-do Cup, w których udział wzięło blisko 350 zawodników z 26. Poniżej prezentujemy wyniki, jakie odnotowali:

Koperski Adam- 3m. kumite ind. chłopców 11-12l -35kg
1m. kumite drużynowe chłopców 11-12l
Matuszewska Kinga- 4m. kumite ind. juniorek młodszych -54kg
Michalak Maksymilian- 2m. kumite ind. chłopców 13l +50kg
Osuszkiewicz Mikołaj- 1m. kata ind. juniorów młodszych białe pasy
3m. kumite ind. juniorów młodszych -63kg
Pawlaczyk Tomasz- 2m. kumite ind. chłopców 8-9l -30kg
Wałęsa Oskar- 3m. kumite ind. juniorów młodszych -63kg
Woroch Nikola- 4m. kata ind. dziewcząt 11-12l kolorowe pasy

Tutaj dostępna galeria.

European Cuprum Cup in Karate – LEGNICA 2013

Poniżej wyniki naszych zawodników podczas zawodów w Legnicy:

Danielewicz Mikołaj- 1m. kumite ind. juniorów +76kg
Królski Michał- 1m. kumite ind. juniorów -84kg
Machowiak Michał- 3m. kumite ind. juniorów młodszych -63kg
4m. mix kata-kumite juniorów i juniorek młodszych
Matuszewska Kinga- 4m. kumite ind. juniorek młodszych -63kg
4m. mix kata-kumite juniorów i juniorek młodszych
Pawlaczyk Tomasz- 7m. kata ind. chłopców 8-9 lat
Wałęsa Oskar- 1m. kumite ind. juniorów młodszych -63kg
4m. mix kata-kumite juniorów i juniorek młodszych
Woroch Nikola- 4m. kumite ind. żaczek -40kg

Zajrzyj do galerii zdjęć.

Otwarte Mistrzostwa Polski w JKA

JKA 2013W ostatnią niedzielę września, w Hali Sportowej OSiR w Przeźmierowie, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski w JKA (Japan Karate Association). Wzięło w nich udział 170 karateków z 21 klubów z całej Polski. Celem Mistrzostw było wyłonienie kadry JKA Polska na Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów JKA w 2014 roku.
Po kilkugodzinnej rywalizacji, wyłoniono najlepszych zawodników.

 

 

Oto wyniki zawodników naszego klubu:

MIKOŁAJ DANIELEWICZ – I miejsce w KUMITE drużynowym mężczyzn juniorów i seniorów
ADAM KOPERSKI – I miejsce w KUMITE indywidualnym młodzików
MICHAŁ MACHOWIAK – IV miejsce w KUMITE indywidualnym kadetów
– I miejsce w KUMITE drużynowym juniorów i seniorów
KINGA MATUSZEWSKA – I miejsce w KUMITE drużynowym seniorek
GRZEGORZ MICHALIK – II miejsce w kumie drużynowym juniorów i seniorów
MARTYNA MICHALSKA – III miejsce w KUMITE indywidualnym juniorek
– I miejsce w KUMITE drużynowym seniorek (razem z Kingą Matuszewską z sekcji Swarzędz i Aleksandrą Wieczorek z sekcji Raszyn)
FILIP PAETZ – I miejsce w KUMITE drużynowym juniorów i seniorów
LUCJAN SKOWROŃSKI – II miejsce w kumie drużynowym juniorów i seniorów
OSKAR WAŁĘSA – I miejsce w KUMITE drużynowym juniorów i seniorów
EMIL WITKOWSKI – II miejsce w kumie drużynowym juniorów i seniorów
NIKOLA WOROCH – IV miejsce w KATA indywidualnym młodziczek

Galeria zdjęć z zawodów.